Waybook | Spolujízda pro českou a slovenskou republiku

Spolupráce

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na adrese info@waybook.cz

Podpořte nás

Líbí se Vám Waybook.cz? Podpořte nás a pomožte k dalšímu rozvoji této služby. Možností je více, jednou z nich je i malá finanční odměna. Částka, kterou přispějete je čistě na Vás. Budeme rádi za jakoukoli podporu, odměnou Vám bude průběžné zlepšování služby Waybook.

Paypal

Podpořit tuto službu můžete pomocí serveru PayPal, kde je možno platit jak pomocí platební karty, tak za použití PayPal účtu. Zvolte si libovolnou částku, kterou nás chcete podpořit a podpořte vývoj Waybook.cz. Děkujeme za každou Vaší pomoc.

Vyhledávací formulář

Zjednodušte uživatelům vyhledávání jízdy. Vložte na vaše stránky tento jednoduchý formulář a staňte se prodlouženou rukou waybooku.

Kód pro vložení formuláře:

<iframe src="http://www.waybook.cz/api/hledatko.php" allowtransparency="true" width="200" height="290" frameborder="0" border="0" scrolling="no"> </iframe>;

Partneři

Zde jsou uvedeni partneři, kteří s námi různým způsobem spolupracují. Nejčastější formou spolupráce je umístění odkazu (loga, banneru) na jejich stránkách. Nebráníme se ale i jiným formám spolupráce. V případě zájmu nás kontaktujte.

i-ZUN - Univerzitní noviny ČZU Ski-areál Klínovec
Autobaterie, motobaterie, ruční nářadí

Banner na Vaše stránky

V případě, že by jste náš server rádi podpořili, můžete vložit náš banner na své stránky pomocí následujícího kódu:

Banner 468×60 px

Kód pro vložení:

Hned v prvním řádku změnte prosím parametr from NAZEV_VASICH_STRANEK na opravdový název vašich stránek, abychom mohli zjistit, jak hodně účinná reklama je.

<a href="http://www.waybook.cz/?from=NAZEV_VASICH_STRANEK" target="_blank"> <img src="http://www.waybook.cz/partners/banners/banner-468x61-1.gif" alt="Waybook - Spolujízda nejen studentù" title="Waybook - Spolujízda nejen studentù" width="468" height="60" /> </a>

Náhled:

Waybook - Spolujízda nejen studentů

Banner 88×31 px

Kód pro vložení:

<embed type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" src="http://www.waybook.cz/swf/flash_88x31.swf" width="88" height="31" play="true" loop="true" menu="true"></embed>

Náhled:

Plakáty, propagační materiály

Nejspíše jste již zaregistrovali naše tištěné plakáty na Vaší škole. Pokud si je chcete prohlédnout ve vysokém rozlišení nebo popř. vytisknout a někam vylepit, budeme jen rádi.

Plakát ve vysokém rozlišení

Velikost plakátu je 12,9 MB v rozměrech 8266×11693 px (tedy 96,65 Mpix). Tato velikost postačuje pro tisk na velikost A3, kde rozlišení plakátu je 500dpi.

Plakát waybook
Tým waybook